Przejdź do treści

Dlaczego warto z nami współpracować

7 powodów, dla których warto nam zaufać

profesjonalne utrzymanie czystości
PROFESJONALIZM

Jesteśmy ekspertami w branży utrzymania czystości.

Nasz Zespół tworzą wyłącznie profesjonaliści. Są to osoby wykwalifikowane, posiadające odpowiednie doświadczenie i podejście do Klienta.

Gwarantujemy nie tylko pożądany efekt, ale także wysoką kulturę pracy. Kładziemy nacisk na porządek w miejscu pracy, schludny wygląd i dyskretne zachowanie.

doczyszczanie bezpieczne sprzątanie profesjonaliści czyszczenie hurtownia środków czystości
BEZPIECZEŃSTWO

Wysokie standardy pracy i polisa ubezpieczeniowa.

Zawsze przestrzegamy zasad dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. W razie nieprzewidzianych wydarzeń posiadamy polisę ubezpieczeniową na nasze usługi.

Nasz personel jest odpowiednio przeszkolony i doskonale wie jak zachować się w każdej sytuacji – nawet w tej newralgicznej i trudnej. Zawsze przestrzegamy zasad ustalonych z Klientem.

profesjonaliści czyszczenie sprzątanie hurtownia środków czystości
SZYBKOŚĆ I SPRAWNOŚĆ

Szanujemy czas naszych zleceniodawców.

Działamy szybko i sprawnie starając się wywiązywać z ustalonego harmonogramu. Niezmiennie pilnujemy, aby czas realizacji naszych działań szedł w parze z jakością.

Wiemy, jak bardzo jest cenny czas naszych Klientów, jednak dbamy o to, żeby czas realizacji naszych działań szedł w parze z najwyższą jakością. Zawsze świadczymy usługi tak, aby nie trzeba było robić poprawek.

profesjonalne czyszczenie park maszyn profesjonaliści sprzątanie hurtownia środków czystości
KOMPLEKSOWOŚĆ

Samodzielnie świadczymy zlecone usługi.

Posiadamy profesjonalny park maszynowy, m.in. parownice, szorowarki, zestawy do mycia wodą demineralizowaną, profesjonalne maszyny ciśnieniowe (300 i 500 bar), podnośniki nożycowe i koszowe. Wykonujemy także usługi ozonowania, dezynfekcji i dezynsekcji.

Decydując się na współpracę z nami, mogą Państwo skorzystać z wielu usług, oszczędzając tym samym swój czas oraz mając gwarancję jakości wykonanych zleceń.

profesjonaliści czyszczenie sprzątanie hurtownia środków czystości
ZAUFANIE

Stała i sprawdzona kadra, której można zaufać.

Nasz Zespół tworzą wyłącznie osoby zaufane, z którymi współpracujemy długofalowo. Bezwzględnie trzymamy się standardów i wytycznych, a powierzone nam tajemnice służbowe są dla nas świętością.

Troszczymy się o swoich pracowników, ponieważ wiemy, że to oni bezpośrednio przekładają się na nasze relacje z Klientami. Ufamy im i wiemy, że są lojalni zarówno wobec nas, jak i naszych Klientów.

profesjonaliści czyszczenie sprzątanie hurtownia środków czystości
INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Wymagania naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Niektórzy preferują, kiedy usługi wykonujemy podczas ich nieobecności, inni wolą być na miejscu w trakcie wykonywania naszych zleceń. Za każdym razem dostosowujemy się, ponieważ szanujemy i rozumiemy wymagania naszych Klientów.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Wiemy, że nie ma dwóch takich samych miejsc, podobnie jak nie ma dwóch takich samych zleceń. Zależy nam na tym, aby nasi Klienci czuli się wyjątkowo.

profesjonaliści czyszczenie sprzątanie hurtownia środków czystości
ELASTYCZNOŚĆ

Dopasowujemy się do każdych okoliczności.

To nasi Klienci decydują o wielu kwestiach, do których my staramy się dopasować – zarówno w kontekście terminów, czasu, jaki i sposobu świadczenia usług. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy pod presją czasu, w sytuacjach awaryjnych i wymagających zaangażowania specjalistycznych urządzeń.

Jesteśmy profesjonalistami i zawsze wywiązujemy się terminowo z podjętych zleceń. Umiemy nie tylko zaakceptować szczególne wymagania naszych Klientów, ale także precyzyjnie określić czas potrzebny do realizacji usługi, niezależnie od tego, jak trudne są okoliczności.

Partnerzy

Jak do nas dojechać?

Sprawdź gdzie znajduje się siedziba naszej firmy