Przejdź do treści

O firmie PON-PRAN

Najważniejsze informacje o nas

Firma PON-PRAN funkcjonuje nieprzerwanie od 2008 roku. Początkowo świadczyliśmy usługi sprzątania specjalistycznego, ale z biegiem lat zakres naszej działalności rozszerzył się o usługi kompleksowego utrzymania czystości w biurach, firmach, halach i obiektach handlowych, a także o usługi wysokościowe i wynajem podnośników. Posiadamy stałą oraz doświadczoną kadrę, sprawdzony system zarządzania jakością, a także bogaty park maszynowy. Dzięki temu nie boimy się żadnych wyzwań i realizujemy nawet te zlecenia, którym nie podołały inne firmy.

Niezależnie od świadczonych usług dynamicznie rozwinęła się sprzedaż hurtowa profesjonalnych środków czystości, artykułów higienicznych, odzieży roboczej i artykułów BHP, środków ochrony indywidualnej, odzieży jednorazowej, a także worków na odpady i opakowań. Dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi producentami – jako ich dystrybutorzy – zapewniamy asortyment najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. W naszej ofercie znajdują się produkty znanych i cenionych marek – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Gwarantujemy dogodne warunki płatności oraz szybką realizację zamówień.

Zadowolenie Klienta miarą naszego profesjonalizmu

Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług i obsługi klienta była jak najwyższa. Dlatego nasz Zespół tworzą wyłącznie profesjonaliści, którzy wciąż aktualizują swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w kolejnych szkoleniach. Przy realizacji zleceń zawsze zachowujemy niezbędne środki ostrożności i zasady bezpieczeństwa. Stosujemy wyłącznie atestowane, spełniające normy preparaty oraz używamy profesjonalnych urządzeń. Ponadto przykładamy dużą wagę do organizacji pracy, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują wysoką jakość usług przy relatywnie niskiej cenie.

Przy sprzedaży hurtowej służymy profesjonalnym doradztwem oraz gwarantujemy przystępne ceny oraz szybką realizację zamówień. Każdego Klienta traktujemy jak naszego partnera biznesowego, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić towary najwyższej jakości, w najlepszych cenach oraz w możliwie najszybszym terminie dostawy.

Jesteśmy ekspertami w branży utrzymania czystości. Dla nas praca, to także pasja, dlatego tak doskonale się w tym spełniamy. Zadowolenie Klienta jest miarą naszego profesjonalizmu!

Najwyższe standardy pracy

W lipcu 2021 r. firma PON-PRAN uzyskała certyfikaty zgodności ze standardami ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 oraz ISO 45001:2018. Był to dla nas nie tylko milowy krok w doskonaleniu systemu zarządzania jakością oraz zapewnieniu optymalnych rozwiązań dla naszych Klientów, ale także motywacja do dalszych starań.

  • Certyfikat ISO 9001:2015 potwierdza najwyższą jakość obsługi oraz sprawne reagowanie na potrzeby rynku i Klientów.
  • Certyfikat ISO 14001:2015 świadczy o minimalizowaniu przez firmę negatywnego wpływu na środowisko przyrodnicze.
  • Certyfikat ISO 45001:2018 jest gwarancją zachowywania najwyższej dbałości o bezpieczeństwo i higienę pracy.

Partnerzy

Jak do nas dojechać?

Sprawdź gdzie znajduje się siedziba naszej firmy