Mycie i konserwacja elewacji i dachów

Dach to jeden z najważniejszych elementów każdego budynku. Wpływa on na jakość, komfort mieszkańców, jak również efekt wizualny. Jeśli postawimy na czyszczenie dachów, wówczas pozbędziemy się brudu i mchu, uzyskamy ponownie dachówkę lub inne pokrycie dachowe pełne blasku, koloru i znów będzie on ozdoba naszego domu.Spoglądasz na elewację swojego domu lub budynku, w którym mieszkasz i próbujesz przypomnieć sobie jak wyglądała gdy była nowa? W takim przypadku możesz zdać się na swoja pamięć i wyobraźnię lub zadzwonić po naszą firmę.

Oferujemy państwu czyszczenie różnego rodzaju fasad i elewacji budynków, niezależnie od rodzaju i materiału z jakiego zostały wykonane.

Nie jednokrotnie spotkali się państwo z „graffiti” na dopiero ukończonej elewacji. Odnowiona elewacja traktowana jest przez wielu grafficiarzy jako doskonałe miejsce do pokazania swojej twórczości. Ich dzieło najczęściej nie spotyka się z uznaniem właścicieli budynków oraz przechodniów i trudno się temu dziwić.

Oferujemy państwu usuwanie graffiti z różnego rodzaju wykończeń elewacji, szkła, granitu, cegły itp.
Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie, mamy wykwalifikowany zespół uprawnionych do prac na wysokościach pracowników, jak również niezbędną wiedzę, z którą pniemy się na wyżyny Twojego dachu lub fasady.

Bezpiecznie wykonujemy zlecenia na każdej wysokości, czyszcząc i myjąc dachy i elewacje o różnych kształtach, z różnego rodzaju powierzchni, na różnych wysokościach.