Przejdź do treści

Aktualności

sprawdź co u nas nowego

Witaj szkoło – zamów artykuły szkolne i biurowe w atrakcyjnych cenach!

2020 | 08 | 24

Zbliża się początek roku szkolnego i czas zakupu przyborów szkolnych. Warto umilić dzieciom ten okres i przygotować dla nich atrakcyjne, kolorowe przybory. Dzięki temu na pewno łatwiej będzie im rozpocząć rok szkolny – z radością, zaangażowaniem i uśmiechem.

 

Jakie artykuły szkolne są niezbędne?

Zeszyty, notes, blok biurowy

Dzieciom na pewno będą potrzebne zeszyty, kolorowy papier czy bloki do rysowania. Do sporządzania notatek przyda się notes albo blok biurowy. Na rynku jest obecnie wiele kolorowych artykułów szkolnych, które dzięki atrakcyjnym okładkom na pewno spodobają się dzieciom i sprawią, że nauka będzie przyjemniejsza.

 

Artykuły piśmiennicze

W szkole niezastąpione są długopisy. Możemy wybierać spośród wielu produktów – takich jak długopisy żelowe, długopisy automatyczne czy długopisy z nasadką. Na zajęciach plastycznych na pewno przyda się ołówek elastyczny – wykonany z tworzywa, które się nie łamie.

Dzieci bardzo lubią kolorowe flamastry, długopisy czy cienkopisy. Cienkopisy brokatowe są marzeniem każdej dziewczynki, a dzięki nim dzieci mogą wyczarować ciekawe obrazy.

Ołówek, gumka, i…. temperówka.  Kolorowe temperówki pomagają w temperowaniu ołówków czy kredek. Do zestawu przyborów szkolnych na pewno przyda się też korektor w taśmie oraz korektor w piórze. Plastikowa linijka jest również niezbędna w każdym, szkolnym plecaku.

 

Obecnie na rynku można znaleźć wiele estetycznych i ciekawych artykułów szkolnych, a ich wybór zależy głównie od potrzeb oraz fantazji. Spraw, aby powrót Twojego dziecka do szkoły był przyjemny!

Artykuły szkolne – sprawdź naszą aktualną ofertę!

https://ponpran.pl/katalog/artykuly-biurowe-artykuly-biurowe/

 


KONTAKT

tel. 695 663 630

e-mail: patrycja.kurek@ponpran.pl

Partnerzy

Jak do nas dojechać?

Sprawdź gdzie znajduje się siedziba naszej firmy