Przejdź do treści

Aktualności

sprawdź co u nas nowego

Sprzątanie hal i magazynów

2019 | 01 | 31

Czystość to podstawa utrzymania porządku. Z kolei porządek w magazynie czy na hali produkcyjnej decyduje nie tylko o sprawności (rentowności) jego pracy, ale również ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo. Ponieważ magazyny to zazwyczaj obiekty o dużych powierzchniach, aby utrzymać odpowiedni porządek, korzystanie z usług firmy sprzątającej to nie wszystko.

Aby sprzątanie magazynu i wszelkie związane z tym prace wykonane zostały dobrze, należy odnaleźć firmę, która posiada niezbędne doświadczenie, wiedzę oraz możliwości.

W niniejszym artykule przedstawiamy kilka istotnych elementów, które należy mieć na uwadze zlecając sprzątanie magazynu.

Porządek na dużej przestrzeni

Magazyny i hale produkcyjne to przede wszystkim duże powierzchnie, na które składa się nie tylko przestrzeń, w której składowane są towary, ale również wszelkiego rodzaju pomieszczenia socjalne, biura czy toalety.

Z uwagi na ten fakt, realizacja usługi sprzątania w magazynie zrealizowana może być w sposób dokładny tylko przez firmę posiadającą odpowiednie doświadczenie, technologię oraz dysponującą odpowiednio dużym zespołem pracowników.

Warto również zauważyć, iż duże przestrzenie magazynowe najcześciej podzielone są regałami na mniejsze sektory, po których pracownicy poruszają się nie tylko pieszo ale również korzystając z różnych środków transportu. Realizując usługę sprzątania należy zatem zwrócić szczególną uwagę aby nie zakłócić w żaden sposób pracy magazynu. Ponadto niektóre obiekty magazynowe przechowują towary, które w razie upadku mogą stanowić zagrożenie. Nasza firma od wielu lat świadczy usługi sprzątania skierowane dla firm.

Wiemy jak zadbać o porządek na dużych przestrzeniach, a naszym klientom dostarczamy usługi znacznie przewyższające standardy rynkowe.

Sprzątanie na skalę przemysłową

Postawmy sprawę jasno. Na terenie Wrocławia nie wiele jest firm, które są w stanie wykonać usługę sprzątania ogromnej powierzchni w krótkim czasie.
Dysponując całą gamą profesjonalnych środków czyszczących, profesjonalnym sprzętem oraz wysoce wykwalifikowaną kadrą, nasza firma z powodzeniem realizuje usługi sprzątania nie tylko w magazynach ale również na innych dużych obiektach.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy z Wrocławia i okolic pod numerami telefonów 600 213 709 oraz 791 813 709.

Jeżeli sprzątanie magazynu, to tylko z firmą PON-PRAN!

Partnerzy

Jak do nas dojechać?

Sprawdź gdzie znajduje się siedziba naszej firmy