Przejdź do treści

Aktualności

sprawdź co u nas nowego

Profesjonalnie i na wielu frontach. Przykładowy dzień w firmie sprzątającej

2021 | 12 | 21

W przeciągu ostatnich lat branża utrzymania czystości przeszła dynamiczny rozwój. Klienci oczekują od firm sprzątających nie tylko specjalistycznych usług, takich jak doczyszczanie pobudowlane, mycie maszynowe posadzek, ale również kompleksowej obsługi oraz gwarancji dotrzymania odpowiednich standardów i terminów. Dlatego też firmy sprzątające stały się jednym z kluczowych partnerów biznesowych, od których zależy uruchomienie lub odbiór obiektu oraz ich późniejsze bezproblemowe funkcjonowanie. Mycie i doczyszczanie posadzki oraz podłóg to dziś bardzo poszukiwane usługi.

pon pran hurtownia środków czystości profesjonalna firma sprzątająca kompleksowe sprzątanie obiektów ozonowanie i dezynfekcja czyszczenie i konserwacja posadzek usługi specjalistyczne utrzymanie czystości wynajem podnośników usuwanie plam

Firma PON-PRAN od kilkunastu lat zapewnia kompleksowe utrzymanie czystości, doczyszczanie, usługi i sprzątanie specjalistyczne

W zakres naszej oferty wchodzi również hurtownia profesjonalnych środków czystości. Dzięki temu mamy dostęp do najlepszych preparatów oraz możliwość zapewnienia naszym Partnerom najwyższej jakości środków czystości, środków dezynfekcyjnych, artykułów higienicznych i akcesoriów do sprzątania w atrakcyjnych cenach. 

Mamy opinię solidnych i rzetelnych fachowców, którzy realizują nawet takie zlecenia, którym nie podołały inne firmy. Jak wygląda przykładowy dzień naszej pracy? Zawsze pracowicie! Zapraszamy do relacji z jednego typowego dnia w naszej firmie.


Zlecenie nr 1 – Hala dla Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych w Strzałkowie

Klient zlecił nam: 

 • posprzątanie oraz gruntowne mycie i doczyszczanie posadzki magazynowej – ponad 8000 m2,
 • przetarcie elementów naściennych (hydranty, osprzęt),
 • dokładne obustronne mycie bram segmentowych (12 sztuk: od 3×2 m do 4×4,5 m).
 • doczyszczanie podłóg w pomieszczeniach socjalnych

Zabrudzenia posadzki powstały w wyniku prac budowlanych i obejmowały:

 • gruby osad z pyłu pobudowlanego,
 • liczne plamy po materiałach użytych do budowy,
 • dużo ciężkiego, zaschniętego błota.
mycie doczyszczanie posadzki podłóg

Ile mieliśmy czasu na realizację zlecenia? Jak zawsze grafik był bardzo napięty

Skoro świt, ekipa naszych pracowników zjawiła się na miejscu. Krótka, konkretna odprawa  przeprowadzona przez Koordynatora i nasz zespół ruszył do pracy! Po dokładnym sprzątnięciu wszystkich śmieci do akcji wkroczyły maszyny myjące. Z powodu sprawnej organizacji działań nasz zespół szybko i precyzyjnie umył oraz doczyścił wszystkie zlecone elementy. Nie bez znaczenia było prawidłowe zastosowanie profesjonalnej chemii najwyższej jakości, w rezultacie wszystko, co należało było gotowe, jeszcze przed wskazanym nam terminem.


Zlecenie nr 2 – Biedronka przy ul. Avicenny, Wrocław

Jednocześnie, w zupełnie innym miejscu druga grupa naszych specjalistów, również od samego rana prowadziła walkę z czasem. Realizowaliśmy zlecenie, które obejmowało:

 • sprzątanie końcowe nowo wybudowanego wielkopowierzchniowego marketu
 • doczyszczanie posadzki na sali sprzedaży i magazynie
 • mycie części biurowej, pomieszczeń socjalnych, sanitariatów, kotłowni, okien od wewnątrz i od zewnątrz, regałów, półek i szafek, lodówek oraz urządzeń chłodniczych
 • zdjęcie folii z okien

Dodatkowym wyzwaniem było rozplanowanie naszych prac tak, by zgrać się z wciąż obecnymi na miejscu pracownikami budowlanymi i ekipami wykończeniowymi. Zacząć musieliśmy od szybkiego umycia dużej ilości regałów, ponieważ dzień otwarcia sklepu i dowiezienia towaru był bardzo bliski. 

Bez wątpienia, to dzięki doskonałej współpracy pomiędzy członkami naszego Zespołu i zaangażowaniu stale obecnego na miejscu Koordynatora wszystkie zadania zakończyliśmy przed terminem odbioru. Został jeszcze zapas czasu na dokładne sprawdzenie wszystkich detali. 

mycie doczyszczanie posadzki podłóg

Jako profesjonalna firma sprzątająca doskonale odnajdujemy się w zleceniach o szerokim zakresie prac. Zawsze dotrzymujemy terminów

Nasza jakość to efekt zaangażowania doświadczonego Zespołu ekspertów, własnych maszyn oraz profesjonalnych środków czyszczących. Mamy również to czego nie mają inni: unikatową wiedzę, która stanowi naszą przewagę konkurencyjną i zapewnia naszym Klientom kompleksowe utrzymanie czystości na wszystkich obiektach, niezależnie od ich typu i wielkości.

Z pewnością mycie i doczyszczanie posadzki, podłóg wymaga profesjonalnej wiedzy – my ją gwarantujemy.

Dołącz do grona setek zadowolonych Klientów i sprawdź nasze możliwości!

  Zapytaj o ofertę dla siebie

  Zadzwoń

  Napisz

  Wyślij wiadomość

  Wyślij zapytanie

  Partnerzy

  Jak do nas dojechać?

  Sprawdź gdzie znajduje się siedziba naszej firmy