Przejdź do treści

Aktualności

sprawdź co u nas nowego

Polimeryzacja podłóg i posadzek – kompleksowa realizacja

2022 | 01 | 04

Polimeryzacja podłóg i posadzek to usługa, którą prawidłowo może wykonać tylko profesjonalna firma sprzątająca

Wiedza i doświadczenie są kluczem

Przeprowadzenie polimeryzacji w sposób właściwy wymaga nie tylko odpowiedniego sprzętu i środków chemicznych. Istotna jest również wiedzy i doświadczenia realizujących ją pracowników. W firmie PON-PRAN polimeryzacja podłóg i posadzek realizowana jest przez Zespół pracowników mających wieloletnie doświadczenie z posadzkami różnego typu. 

Lubimy chwalić się efektami naszej pracy i słowami uznania ze strony naszych Klientów. Jak wygląda przykładowa realizacja usługi polimeryzacji, którą oferujemy? Zapraszamy do lektury! 

Realizacja na 5+

Posadzki i podłogi bez wątpienia stanowią ważną wizytówkę budynku, w którym się znajdują. Ich stan jest wyznacznikiem jakości tak samo w przypadku hoteli, restauracji, szpitali, urzędów, jak i placówek oświatowych.

Czym charakteryzują się zlecenia od szkół i przedszkoli? Wiemy doskonale, że gdy dyrekcja chce wykonana polimeryzacji posadzek w klasach, na korytarzach i w obiektach gimnastycznych, będzie się to wiązać z uprzednim doczyszczaniem specyficznych zabrudzeń. 

W szczególności dotyczy to hal, gdzie odbywają się zajęcia wychowania fizycznego. Naniesiony piasek, błoto, pył, trudno zmywalne ślady po gumowych piłkach, podeszwach butów i sprzęcie sportowym – to tylko niektóre z rzeczy, które muszą zostać usunięte zanim polimeryzacja podłóg zostanie rozpoczęta. 

polimeryzacja podłóg posadzek czyszczenie doczyszczanie

Zabrudzeń tych, zarówno w salach, na korytarzach, jak i w halach nie usunie najbardziej nawet oddana Pani sprzątająca, która na co dzień pracuje w placówce. Mimo najszczerszych chęci nie będzie dysponować odpowiednim sprzętem, środkami czyszczącymi ani specjalistyczną wiedzą w zakresie posadzek. Wyzwaniu temu mogą sprostać tylko fachowcy.

Od dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 9 przy ulicy Nyskiej 66 we Wrocławiu otrzymaliśmy zadanie wykonania polimeryzacji posadzek w pomieszczeniach i korytarzach mieszczących się na 3 piętrach budynku oraz podłóg w dwóch halach sportowych. Łącznie metraż przekraczał 1060 m2

Dodatkowo wyznaczono nam konkretny, krótki termin na wykonanie zleconych prac. Jak zawsze z energią przystąpiliśmy do działania

Wzorowy efekt wizualny plus konserwacja

Skoro świt nasi fachowcy zjawili się na miejscu razem z niezbędnymi środkami chemicznymi i całym potrzebnym sprzętem, w skład którego wchodziła własna maszyna czyszcząca Hako Scrubmaster. Miejsca, do których maszyna nie mogła dotrzeć (przełamania i rogi ścian) dokładnie doczyściliśmy ręcznie za pomocą padów. 

Pełnię swoich umiejętności zaprezentowaliśmy w salach gimnastycznych. Posadzki w kompleksie dwóch budynków były silnie zabrudzone i wyeksploatowane codziennym użytkowaniem. Po dokładnym sprzątaniu i doczyszczaniu powierzchni starannie nałożyliśmy kolejne warstwy polimerów. 

polimeryzacja podłóg posadzek czyszczenie doczyszczanie
polimeryzacja podłóg posadzek czyszczenie doczyszczanie

Efekt naszych prac? 

To nie tylko idealny stan czystości wszystkich podłóg, ale również ich konserwacja oraz doskonały efekt wizualny.  Wszystkie warstwy polimerów nałożyliśmy bez jakichkolwiek smug i zmatowień.

Oczywiście, na sam koniec zastosowaliśmy polerowanie specjalnymi tarczami wysokoobrotowymi. Oprócz nadania charakterystycznego połysku zwiększyło to trwałość zastosowanej powłoki polimerowej przedłużając żywotność posadzki. Wszystkie działania zakończyliśmy w zleconym terminie. Prawidłowa polimeryzacja posadzek w szkołach, sklepach, szpitalach, przychodniach, hotelach, biurach i restauracjach jest zadaniem, któremu podołają wyłącznie wysoko wykwalifikowani pracownicy.

polimeryzacja podłóg posadzek czyszczenie doczyszczanie
polimeryzacja podłóg posadzek czyszczenie doczyszczanie

Dołącz do grona setek zadowolonych Klientów i sprawdź nasze możliwości!

  Zapytaj o ofertę dla siebie

  Zadzwoń

  Napisz

  Wyślij wiadomość

  Wyślij zapytanie

  Partnerzy

  Jak do nas dojechać?

  Sprawdź gdzie znajduje się siedziba naszej firmy