Przejdź do treści

Aktualności

sprawdź co u nas nowego

Oczaruj zapachem w firmie i w domu!

2021 | 06 | 01

Oczaruj zapachem w firmie i w domu!

Nieprzyjemny zapach może uprzykrzyć funkcjonowanie w różnego rodzaju obiektach, jak również uniemożliwić komfortowe korzystanie z wielu przedmiotów. Samochód kupiony od palacza, dom z zapachem stęchlizny, smród kanalizacji w łazience, nieprzyjemny zapach pochodzący z sanitariatów, przypalone mleko w kuchni, odór kociego moczu na kanapie, smród zagrzybionej klimatyzacji, przemoczone buty, torba sportowa przesiąknięta zapachem potu.
Czujesz to? Czas pozbyć się przykrych zapachów!

Neutralizator zapachów – antyodor

Żaden środek chemiczny, ani preparat, odświeżacz powietrza znacząco nie poprawi naszych doznań zapachowych, jeśli nie usuniemy źródła odoru. Neutralizator zapachów to genialny środek, który działa na przyczynę powstawania przykrego zapachu. Dobrej jakości antyodor odnajduje źródła nieprzyjemnych zapachów, jak: grzyby, bakterie, roztocza i inne organiczne przyczyny odoru, a następnie je neutralizuje. Dzięki temu, problem nie jest maskowany, a trwale usuwany.

Zapach dymu tytoniowego

Smród papierosów to problem nie tylko palacza (śmierdzi jego ubranie, włosy skóra, mieszkanie, samochód), ale i jego rodziny, znajomych. Nie jest przyjemnie wychodząc od osoby z nikotynizmem być zmuszonym do prania kurtki czy czyszczenia kaszmirowego płaszcza. Przyjmując palacza u siebie w domu, mamy dylemat czy prosić go o palenie na zewnątrz (jest to szczególnie kłopotliwe zimą), czy każdorazowo prać zasłony, dywany, kanapy, tapicerki, aby pozbyć się przykrego i uciążliwego zapachu. Rozwiązaniem problemu mogą być neutralizatory typu anty tobaco. Zawarta w nich kompozycja silnych olejków eterycznych likwiduje przykre nuty zapachowe i zastępuje je znacznie przyjemniejszymi.

Zapach zwierząt domowych

Każde zwierzę domowe pozostawia w domu specyficzny zapach. Ściółka gryzoni, mokra sierść psa, kocia kuweta, pokarm rybek – nie pachną przyjemnie. W ofercie hurtowni środków czystości, artykułów higienicznych i BHP PON-PRAN z Wrocławia, dostępne są neutralizatory zapachu psa czy odoru kuwety. Pracownicy hurtowni PON-PRAN chętnie pomogą wybrać, spośród całej gamy antyodorów produkt, który rozwiąże problem z zapachem pupila i wprowadzi do domu woń przyjemną dla jego właściciela.

Zapach potu

Ludzie również wydzielają różne niekoniecznie przyjemne zapachy. Mimo stosowania antyperspirantów, niektórzy z nas intensywnie się pocą. Klasyczne pranie ubrań, butów i toreb sportowych czasem nie wystarcza. Wysokie temperatury i mocne środki piorące niszczą praną odzież. Jeśli jednak naniesiemy odpowiedni neutralizator na tkaninę, szybko pozbędziemy się brzydkiego zapachu potu, a co ważniejsze również jego źródła – mikroorganizmów i bakterii.

Zapach stęchlizny

Stęchlizna to popularna nazwa zapachu, który powstaje w miejscach wilgotnych, w których rozwijają się grzyby, w tym pleśnie. Antyodor oczywiście nie usunie z naszych wnętrz wilgoci, może jednak przywrócić w nich przyjemny zapach. Neutralizator pozbędzie się grzybów i innych mikroorganizmów, pozostawi preferowany przez nas zapach. Neutralizator z łatwością usunie stęchły zapach z piwnicy, strychu, przyziemia, garażu, altanki czy rzadko używanych szaf.

Zapach resztek pokarmowych

Niemal każdy z nas spotkał się z sytuacją, w której pewnego dnia zaczyna czuć nieprzyjemny zapach w kuchni, mimo iż przestrzeń jest posprzątana. Odpowiedzialne za to mogą być resztki pokarmów, które utknęły w kanalizacji, szczelinach w lodówce, między szafkami itp. Czasem trudno zlokalizować źródło przykrego zapachu. Warto wtedy użyć neutralizatora – zlokalizuje on organiczne przyczyny nieprzyjemnego zapachu i – jak nazwa wskazuje – zneutralizuje je.

Zapach spalenizny

Przypalone danie – nie dość, że zmarnowaliśmy swój czas i produkty, to jeszcze w domu unosi się przykra woń. Co zrobić aby się jej pozbyć? Użyć odpowiedniego środka! Dobry neutralizator, w krótkim czasie pozbędzie się swądu z powietrza, ale też ze sprzętu i urządzeń. Sposób ten jest szczególnie przydatny, jeśli spodziewamy się gości.

Neutralizator zapachu – zastosowanie

Z powyższego przeglądu łatwo wywnioskować, że antyodory maja szerokie zastosowanie. Można ich używać na tkaniny, metal, szkło, skórę naturalną, tworzywa sztuczne, rozpylać w powietrzu. Sprawdzają się w domach, budynkach biurowych i administracyjnych, obiektach przemysłowych, szpitalach, domach opieki, instytucjach oświaty i kultury. Często stosowane są w salach restauracyjnych, pokojach hotelowych, sanitariatach, taksówkach, samolotach, kinach, teatrach.

Antyodory wielość pojemności, form i zapachów

Neutralizatory zapachów występują w wielu pojemnościach i formach: w proszku, żelu, płynie i sprayu/atomizerze. Dostępne są w różnych kompozycjach zapachowych, jak: morska bryza, zapach lasu, owoców, zapach tropikalny, cytrusowy, kwiatowy, bawełny, sensitive, świeżego prania, perfum, kaszmiru, dżinsu, drzewa sandałowego, wanilii, ciasteczkowy czy świąteczny. Istnieją również antyodory o neutralnym zapachu. Słowem – wśród szerokiej gamy neutralizatorów zapachów, każdy znajdzie coś dla siebie.
Poczuj to!

Partnerzy

Jak do nas dojechać?

Sprawdź gdzie znajduje się siedziba naszej firmy