Przejdź do treści

Aktualności

sprawdź co u nas nowego

Biedronka Premium Wrocław – nasza nowa realizacja w sektorze usług

2020 | 09 | 22

Nasz sektor usług stale się rozwija pozyskując nowych Klientów oraz realizując zlecenia długofalowe w ramach nawiązanych już kontraktów. W ubiegłym tygodniu nasz team zakończył usługi porządkowe w najnowszym obiekcie należącym do sieci Biedronka. Sklep przy ul. Bacciarellego to pierwsza Biedronka Premium połączona z outletem, zajmująca aż dwa poziomy. To ciekawy i wymagający obiekt, ale takie wyzwania lubimy. Równamy się z najlepszymi i świadczymy usługi najwyższej jakości. Lubimy, kiedy stawia nam się wysoko poprzeczkę, a taką właśnie realizacją są usługi wykonane dla Biedronki Premium.

 

Każdy obiekt ma swoje specyficzne wymagania, nie inaczej było w tym przypadku. Duży sklep wielkopowierzchniowy, dwa piętra i z góry określone standardy. Doskonale odnajdujemy się w takich sytuacjach. Biedronka Premium to zdecydowanie inne wymagania i oczekiwania.  Sklep znacznie różni się od innych z tej sieci. Począwszy od wymagań, skończywszy na specyficznym układzie sklepu. To sklep dla bardziej wymagających klientów i podobnie było z oczekiwaniami wobec naszych usług.

 

Wykonaliśmy w obiekcie szereg usług porządkowych oraz specjalistycznych w zakresie sprzątania pobudowlanego oraz przygotowania Biedronki do otwarcia. Praca pod presją czasu, z wymagającym klientem oczekującym obsługi wysokiej jakości to dla nas codzienność. Lubimy pracę z klientem i zawsze maksymalnie przykładamy się do zleceń. W Biedronce na Bacciarellego wykonaliśmy m.in.

  • usługi wysokościowe – takie jak mycie i impregnacja elewacji
  • czyszczenie pobudowlane
  • czyszczenie posadzki
  • prace porządkowe na całym obiekcie
  • serwis sprzątający

 

Więcej na temat otwarcia Biedronki Premium na Bacciarellego przeczytacie w artykułach Gazety Wrocławskiej oraz Gazety Wyborczej:

https://gazetawroclawska.pl/pierwsza-taka-biedronka-we-wroclawiu-dwa-pietra-outlet-przemyslowy-lada-z-obsluga-otwarcie-15092020/ar/c1-15179702

https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,24518524,biedronka-outlet-we-wroclawiu-promocje-wyniosa-nawet-80-proc.html

 

Szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej?

Zadzwoń do nas – przyjedziemy na miejsce i ocenimy zakres prac.

tel. 600 213 709

 

Partnerzy

Jak do nas dojechać?

Sprawdź gdzie znajduje się siedziba naszej firmy