Utrzymanie czystości – firma, której możesz zaufać!

Świadczymy usługi profesjonalnego utrzymania czystości już od kilkunastu lat. Działamy na terenie Wrocławia i całego Dolnego Śląska. Posiadamy stałe portfolio Klientów, którzy obdarzają nas zaufaniem. Nasz Zespół tworzą profesjonaliści, dla których sprzątanie to nie tylko praca, ale i pasja. Dbamy o każdy detal i przykładamy ogromną wagę do jakości świadczonych przez nas usług.

 

Oferujemy Państwu możliwość wykonania następujących usług:

 • utrzymanie czystości
 • obsługa inwestycji deweloperskich
 • prace wysokościowe i alpinistyczne
 • usługi specjalistyczne dla przemysłu
 • ozonowanie i dezynfekcja
 • konsultacje, doradztwo, szkolenia

 

Jakie sektory obsługujemy?

Nasza firma obsługuje wiele sektorów i jest otwarta na kolejne wyzwania. Nie spoczywamy na laurach – stale się uczymy, zdobywamy wiedzę i zgłębiamy tajniki z zakresu usług czystościowych. Obsługujemy wiele obiektów, w tym:

 • obiekty handlowe
 • biurowce i obiekty komercyjne
 • fabryki i zakłady produkcyjne
 • obiekty gastronomiczne
 • placówki oświatowe
 • instytucje publiczne
 • biura i firmy

Nasze usługi to połączenie zaufanych i doświadczonych profesjonalistów oraz najlepszych środków czystości. Wszystkie powierzone nam zlecenia traktujemy z maksymalnym zaangażowaniem. Jesteśmy dumni z poziomu świadczonych usług!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z ogromu korzyści jakie niosą ze sobą czyste i zadbane pomieszczenia. Realizujemy usługi sprzątania zarówno pojedynczych powierzchni jak i całych obiektów.

 

Jakie rodzaje prac wykonujemy?

Wszystko zależy od oczekiwań naszych Klientów. Przyjeżdżamy na wizję lokalną, sprawdzamy pomieszczenia i ustalamy optymalny plan działań. Zakres świadczonych usług dobierany jest indywidualnie, w oparciu o potrzeby naszych Klientów. Nie boimy się wzywań – traktujemy je jako kolejną lekcję, która pozwoli nam stać się jeszcze lepszymi fachowcami w swojej dziedzinie.

sprzatanie biura

 

Podstawowy zakres usług z zakresu utrzymania czystości obejmuje:

 • czyszczenie powierzchni (mycie blatów, biurek, stołów itp.)
 • odkurzanie wykładzin, dywanów, mycie podłóg
 • mycie drzwi, futryn oraz listw przypodłogowych
 • sprzątanie i dezynfekcja toalety
 • sprzątanie kuchni (mycie naczyń, czyszczenie sprzętu itp.)
 • czyszczenie i dezynfekcja sprzętu elektronicznego (komputery, klawiatury, monitory, telefony etc.)
 • mycie okien
 • opróżnianie pojemników na śmieci
 • inne prace zlecone prze Klienta

 

Nasza oferta jest bardzo elastyczna i staramy się dopasować zakres świadczonych usług do oczekiwań Klientów. Jako profesjonalna firma sprzątająca świadczymy kompleksowe usługi. Korzystając z naszej pomocy mogą Państwo m.in. zamówić prace alpinistyczne oraz skorzystać z bogatej oferty chemii profesjonalnej, którą oferuje nasza hurtownia środków czystości i art. BHP. Troszczymy się o detale  i do każdego zlecenia podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem. Zadowolenie naszych Klientów traktujemy jako miarę naszego sukcesu.

 

Jak kształtuje się częstotliwość wykonywanych prac?

Wszystko zależy od potrzeb naszych Klientów. Możemy wykonywać sprzątanie w rytmie codziennym, tygodniowym lub w oparciu o indywidualne ustalenia. Dla nas liczy się efekt, stałe utrzymanie czystości oraz systematyczność działań.  Naszą dewizą jest wysoka jakość świadczonych usług oraz zadowolenie naszych Klientów. Wszystkie harmonogramy dopasowujemy więc indywidualnie, mając na uwadze Państwa satysfakcję.

 

Czy ktoś kontroluje i weryfikuje efekty działań Zespołu ds. Usług Czystościowych?

Oczywiście. W naszej firmie kluczową rolę odgrywają koordynatorzy. To oni są bezpośrednio odpowiedzialni za jakość wykonywanych usług, przestrzeganie zasad, realizację harmonogramu i współpracę z Zespołem oraz reagowanie na jego bieżące problemy i potrzeby. Dzięki temu współpraca ta przebiega sprawnie, a nasz Zespół sprawnie realizuje wszelkie wytyczne z zakresu utrzymania odpowiednich standardów. Ułatwia to również komunikację, ponieważ to koordynator bezpośrednio współpracuje z Klientem, realizując założony harmonogram i dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dzięki temu jesteśmy pewni, że nasze usługi wykonywane są z zachowaniem najwyższej jakości i troski o każdy detal.

 dobre sprzątanie

 

Dlaczego warto wybrać usługi sprzątania w naszej firmie?

 

Profesjonalizm

Nasz Zespół tworzą wyłącznie profesjonaliści, dla których tematyka związana z utrzymaniem czystości nie ma żadnych tajemnic. Są to osoby wykwalifikowane, posiadające odpowiednie doświadczenie i podejście do Klienta. Zależy nam na tym, żeby nasz personel wyglądał schludnie i pracował na zasadzie „niewidzialnej ręki”. Dla nas liczy się efekt, zaangażowanie i satysfakcja naszych Klientów.

 

Bezpieczeństwo

Zawsze przestrzegamy zasad – zarówno tych ustalonych z Klientem, jak i tych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasz personel jest odpowiednio przeszkolony i doskonale wie jak zachować się w każdej sytuacji – nawet w tej newralgicznej i trudnej.

 

Szybkość i sprawność

Działamy szybko i sprawnie starając się wywiązywać z ustalonego harmonogramu. Wiemy jak bardzo czas jest cenny dla naszych Klientów. Niektórzy preferują kiedy usługi wykonujemy podczas ich nieobecności, inni wolą być na miejscu w trakcie wykonywania naszych obowiązków. Niezmiennie staramy się, aby czas realizacji naszych działań szedł w parze z jakością.

 

Kompleksowość

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy szereg usług dodatkowych, takich jak usługi specjalistyczne, wysokościowe, alpinistyczne czy obsługa inwestycji deweloperskich. Wykonujemy także usługi ozonowania i dezynfekcji, a także specjalistyczne usługi dla przemysłu. Posiadamy profesjonalny park maszynowy wyposażony w wysokiej klasy sprzęty, maszyny i pojazdy – takie jak parownice, szorowarki, podnośniki nożycowe czy koszowe. Dzięki temu mogą Państwo skorzystać z wielu usług w jednym miejscu, oszczędzając  tym samym swój czas.

 

Zaufanie

Nasz Zespół tworzą wyłącznie osoby zaufane, z którymi współpracujemy długofalowo. Troszczymy się o swoich pracowników, ponieważ wiemy, że to oni bezpośrednio przekładają się na nasze relacje z Klientami. Ufamy im i wiemy, że są lojalni zarówno wobec nas, jak i naszych Klientów. Bezwzględnie trzymamy się standardów i wytycznych, a powierzone nam tajemnice służbowe są dla nas świętością.

 

Indywidualne podejście

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Wiemy, że nie ma dwóch takich samych miejsc, podobnie jak nie ma dwóch takich samych zleceń. Czerpiemy ze swojego doświadczenia, ale dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb. Zależy nam na tym, aby nasi Klienci czuli się komfortowo i wyjątkowo.

 

Elastyczność

To nasi Klienci decydują o wielu kwestiach, do których my staramy się dopasować – zarówno w kontekście terminów, czasu jaki i sposobu świadczenia usług. Dla nas na pierwszym miejscu zawsze jest Klient, a naszą rolą jest pełnienie funkcji wspomagającej. Dzięki takiemu podejściu udaje nam się świadczyć usługi z satysfakcją dla obu stron.

 

______________

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej – idealnie trafiłeś!

Masz pytania, chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat świadczonych przez nas usług – pozostajemy do Twojej dyspozycji.

 

Na wszelkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu:

791 813 709

 

 

Dojeżdżamy na miejsce, przeprowadzamy wizję lokalną, słuchamy potrzeb i dopasowujemy sposób świadczenia usług do Państwa potrzeb.

Zaufaj profesjonalistom!